Načítám
Načítám...
Budova
Dostupný
Rezervováno
Předrezervováno
Prodáno
Na dotaz

Dům RD.17 | Prodáno

Dispozice
4+kk
Podlahová plocha
115,90 m2
Terasa
7,88 m2
Plocha pozemku
289,00 m2

Dům RD.17 | Prodáno

Dispozice
4+kk
Podlahová plocha
115,90 m2
Terasa
7,88 m2
Plocha pozemku
289,00 m2

Parametry domů

Kompletní infrastruktura včetně zasíťování pozemků již byla provedena. Domy budou napojeny na veškeré inženýrské sítě – elektro, vodovod, kanalizace, plyn. Do domu bude přiveden optický kabel. Vytápění domů bude zajištěno plynovým kotlem. Venkovní parkovací místo se nachází na pozemku před domem.

Součástí projektu je vybudování přírodního protihlukového valu a obslužné komunikace, která bude sloužit jako samostatný přístup k pobytovým zahradám.

Standardy na jednom místě

Standardní vybavení je součástí ceny. Klient má možnost volit též nadstandardní vybavení. Veškerý výběr standardu i nadstandardu probíhá na jednom místě v showroomu Imagine Interiér.

Poukaz

Dárkový kupon na Kuchyni HANÁK

Investor navíc poskytuje ve spolupráci s Imagine Interiér dárkový kupon na 25.000,-Kč, resp. 30.000,-Kč (dle velikosti domu) na kuchyňskou linku HANÁK.

Hypotéka

Pro klienty, kteří mají zájem realizovat koupi bytu prostřednictvím hypotečního úvěru, jsme ve spolupráci s velkými komerčními bankami připravili produkt se speciálními benefity.

Prémiová úroková sazba
Garance rezervačního poplatku
Vyřízení hypotéky zdarma

Nový dům = Nový interiér

Nemáte-li čas zabývat se vybavováním nového domu nábytkem, nabízíme služby interiérového studia Interiéry Štuksa, s kterým dlouhodobě spolupracujeme. Jsou připraveni nabídnout univerzální řešení pro investory stejně tak dobře, jako jsou schopni individuálně řešit interiér Vašeho nového domova.

Sjednejte si schůzku

Makléř

Kontaktujte
makléře

Bc. Veronika Martínková
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace